Sıkı Sorulan Sorular (SSS)

Immerse Months

‘Immerse Months’ Planların ücreti ne kadar ?


Fiyatlarımız 7£ ile 50£ arasında değişecektir. Immerse Basit planı için ücretsiz denemeler alabilirsiniz ve ücretsiz deneme biter bitmez ödemeniz başlar. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Immerse Months planın içeriği nedir ?


Tüm planlar, diğer öğrencilerle ücretsiz olarak iletişim kurmayı, forum konuşmaları ve İngilizce ile ilgili herhangi bir sorguda (özgeçmişlerden IELTS yazılı cevaplara kadar) İngilizce anadili öğretmenlerinden 24/7 yardım almayı içeren Immerse English üyelik statüsünü içerir. Bunun üstünde, planınız ya grup ya da özel dersler (ya da ikisi için bir seçenek), kendinizi tamamen İngilizceye kaptırmak, dinleme ve konuşma pratiğinizi teste tabi tutmak için deneyimli bir çevrimiçi anadili İngilizce bir öğretmeniyle birlikte olacak! Ek dersler için rezervasyon yaptırmak isterseniz, size bir ay boyunca kullanabileceğiniz bir kupon kodu verilecek olan 'İmmerse İndirimi' alacaksınız. Grup veya özel dersler için rezervasyon yapabilirsiniz.
Immerse Months ne zaman ?


İmmerse Aylar tüm yıl boyunca satın alınabilir.

Bazı durumlarda, bazı haftalarda ders rezervasyonu yapamayabilirsiniz (resmi tatiller nedeniyle), ancak önceden sizlere haber verilecektir
"İmmerse Sosyal" planını satın alırsam, bu özel dersler için rezervasyon yapamayacağım anlamına mı gelir?


Bir İmmerse Sosyal plan satın alsanız bile özel dersler için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İmmerse Sosyal planla, paketinizde grup dersleri rezerve etmek için kullanabileceğiniz beş ders alacaksınız. Planınıza ayrıca, grup ve özel dersler DAHİL OLMAK ÜZERE, o aydaki ek derslerde %25 indirim alabileceğiniz İmmerse İndirimler de dahildir.

Özel öğretmen yardımı

Özel öğretmen yardımı ne içeriyor ?


Immerse Basit aboneliğiniz varsa, özel öğretmen yardımımızı kullanabilirsiniz. Eğitmenlerimiz aşağıdaki konularda uzman bir geri bildirimi sağlayacaktır;

 • Sunumlar
 • CV'ler
 • Akademik yazı
 • IELTS yazılı cevapları
 • İş E-postaları
 • … ve daha bir çok şey !

Düzeltme yapacağız ve çalışmanızı iyileştirmek için düzeltmeler ve öneriler sunacağız.
Özel Öğretmen Yardımını kaç kez kullanabilirim?


Bir seferde yalnızca bir çalışma gönderebilirsiniz. Geri bildirimimizi aldıktan sonra, başka bir istek göndermeden önce bir gün beklemelisiniz.

Çalışmanız 300 kelimeden azsa, 48 saatten daha kısa sürede geri bildirim alacaksınız.

300 kelimeden fazla ise 72 saatten daha kısa sürede geri bildirim alacaksınız.

Aylık limiti 1.000 kelimedir. Daha fazlasına ihtiyacınız varsa lütfen iletişime geçiniz

contact@immerseenglish.com

Immerse Basic

Immerse Basic neleri içerir?


Immerse Basit üyeliği, diğer öğrencilerle ücretsiz olarak iletişim kurmanıza, forum konuşmaları katılmanıza ve İngilizce ile ilgili herhangi bir soruyla İngilizce ana dili öğretmenlerinden 7/24 yardım almanıza olanak tanıyan, aylık devam eden bir üyeliktir.

Immerse Basit Planı ayrıca ayda bir ders içerir - bu bir grup dersi veya özel bir ders olabilir.

Abonelikler / İptaller

Ödeme Nasıl Oluyor ?


Ödemeler aylık olarak tahsil edilir ve banka veya kredi kartı (VISA, Mastercard vb.), AliPay veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz.
Aboneliğimi iptal edebilir miyim?


Evet tabi ki. Gitmenizi istemiyoruz, ancak Immerse English'in şu anda sizin için uygun olmayabileceğini ve başka birçok taahhüt ve aboneliğiniz olabileceğini anlıyoruz. İptal etmek için lütfen contact@immerseenglish.com adresinden iletişime geçininiz.
Aboneliğimin verdiğinden daha fazla ders alabilir miyim?


Evet tabi ki! Ve umarız öyle yaparsınız.

Ekstra özel dersler (30 dakika veya 1 saat) veya grup dersleri için rezervasyon yapma seçeneği vardır. İleride rezerve ettiğiniz tüm derslerde %25'ye varan indirim sağlayan İmmerse İndirimler alacaksınız.
Aboneliğimin verdiğinden daha az ders alabilir miyim?


Paketin içerdiğinden daha az derse ihtiyacınız varsa, Immerse Basic seçeneğini satın almaya ve ardından birer birer özel veya sosyal dersler satın almaya değer olabilir. Ancak bu fiyatlar paket anlaşmalara göre ders başına daha pahalı olacaktır.
Neden ücretsiz deneme için kart bilgilerimi ekliyorum?


7 günlük ücretsiz denemenin bittikten sonra, Immerse Basit Planı için aylık 10£ tutarında ücretlendirileceksiniz.

7 günden önce iptal ederseniz hiçbir ödeme yapmazsınız.

Ödemeniz başlamadan 3 gün önce bir hatırlatma e-postası alacaksınız.

İndirimler

Immerse Months indirimlerim nerede?


Her aylık plan için her ay için bir kod sağlayacağız. Her ay değişiyor.


İmmerse İndirimler forumda görüntülenebilecek.
Immerse Discounts nasıl kullanırım?


Immerse Discounts aylık bir plan satın aldığınızda dahil oluyor .

Ek dersler için rezervasyon yaparken, satın alma sayfasında bir 'kupon kodu' ekleme seçeneği olacaktır. Lütfen kodu 'Kupon Kodu Girin' yazan yere koyun ve uygulamak için '>' düğmesine tıklayın.

İngilizce Öğretmenleri

Tüm öğretmenlerin İngilizceleri anadili mi?


Evet. tüm öğretmenler İngiltere, ABD, Avustralya, Güney Afrika veya Kanada'dan geliyor.
Bana kimin öğreteceğini nasıl bilebilirim?


Dersinizi rezerve ettiğinizde, öğretmenin adını göreceksiniz.


Forumda, tüm öğretmenler için bir tanıtım videosu göreceksiniz. Yeni kurulan bir şirket olduğumuz için, talebe bağlı olarak zamanla öğretmen sayısı artacaktır.

Dersler / Program

Bire bir dersler neler içerir?


Ders Zoom'da olacak ve 30 dakika veya 1 saat olacak (yan yana iki yuva Rezerv ederseniz). Anadili İngilizce olan bir öğretmenle bire bir konuşacaksınız. Tanıtım dersinin ardından (ücretsiz), İngilizcenizi neden geliştirmek istediğinize dair tutkularınızı bize bildireceksiniz ve Immerse İngilizce'den en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için ders planları oluşturacağız. Geri bildirimleri her zaman memnuniyetle karşılayacağız ve ders odağınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
Sosyal derslere neler içeriyor ?


Dersler Zoom üzerinde olacak ve 1 saat uzunluğunda olacak. Ana dili İngilizce olan bir öğretmenle ve diğer dokuz öğrenciyle konuşacaksınız. Dersler eğitmeniniz tarafından dikkatle planlanacak ve her ay foruma bir grup ders programı eklenecek, böylece hangilerine katılmak isteyeceğinizi bileceksiniz. Örneğin, İş İngilizcesi dersleri, IELTS dersleri, dil bilgisi, kelime bilgisi, okuma, dinleme ve daha fazlası olacak ...
Nasıl ders alıyoruz?


Bir ders için rezervasyon yaptığınızda, erişmeniz gereken bir Zoom Linki alacaksınız.
Sabit bir internet bağlantısına, bir web kamerasına ve çalışan bir mikrofona ihtiyacınız olacak. Herhangi bir cihazı kullanabilirsiniz, ancak en iyi hizmet için bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayar öneririz.
Ücretsiz bir tanıtım dersi alabilir miyim?


Evet tabi ki! Bu adresten bize ulaşın contact@immerseenglish.com

Veya bu formlardan biriyle bizimle iletişime geçin. Bunu aşağıdaki sayfalarda göreceksiniz;

Ana sayfa

Aylık Planlar

Bize ulaşın
Program nasıl işliyor ve nasıl rezervasyon yaptırabilirim?


Immerse English bir Başlangıç şirketi olduğundan, programımız sadece 08:00 - 20:00 (GMT) arasında mevcuttur - ancak bunu mümkün olunca en kısa sürede 24 / 7'ye genişletmeyi planlıyoruz! Kaydolduğunuzda, sizin için doğru zaman çizelgesi verilecektir. Burada, ülkeniz için bazı olası saat dilimlerine hızlı bir genel bakış yer almaktadır.

Güney Amerika - 04:00 - 16:00 (Kış saati) 05:00 - 17:00 (yaz saati)

Anakara Avrupa - 09:00 - 21:00 (Tüm yıl)

Doğu Avrupa, Türkiye ve Orta Doğu - 10:00 - 23:00 (Yaz) 11:00 - 24:00 (Kış)

Asya - Ülkeye ve yılın zamanına bağlı olarak 13:00 - 01:00 - 16:00 - 04:00 saatleri arasında değişiklik gösterir.

Derslerinizi size uygun olan bir günde rezerve etmeyi seçersiniz. Program Pazartesiden Cumaya kadar açık olacak, ancak Cumartesi veya Pazar günleri ders talep edebilirsiniz, ancak bu günlerde garanti edilmeyecektir.

Ders rezervasyonu yapmak için, 'Bir Ders Rezerve et' sayfasına tıklayın ve uygun saatleri görün. Rezervasyonlarınızı üye sayfanızda görüntüleyebilirsiniz. Dersler ilk gelen ilk hizmeti alır esasına göre dağıtılır, ancak dersleri herkesin adil bir zaman geçirebilmesi için yöneteceğiz.

Sosyal dersler, dünyadaki herkesin katılabileceği günde bir ders olacak şekilde düzenlenecek.
Dersler nasıl işliyor?


Öncelikle, herhangi bir ödeme yapmadan veya Immerse Aylık planına başlamadan önce, ÜCRETSİZ bir tanıtım dersi almanızı öneririz. Bu derste kendinizi tanıtacaksınız ve tutkularınızı bize bildireceksiniz;

• IELTS'e mi hazırlanıyorsunuz?
• Seyahat için İngilizcenizi geliştirmeniz mı gerekiyor?
• Başka bir ülkeye mi taşınıyorsunuz?

• Başka bir ülkede çalışacak veya okuyacak mısınız?
• İngilizce akıcılığınızı geliştirmek için diğer İngilizce öğrenenleriyle tanışmak ister misiniz?
• Herhangi bir akademik çalışmayla ilgili yardıma ihtiyacınız var mı?
• İngilizceyi daha eğlenceli ve üretken bir şekilde öğrenmek ister misiniz?
• İngilizce konuşma pratiği yapmak için dünyanın her yerinden diğer öğrencilerle görüşmek ister misiniz?
• Ve daha fazla. Bize neden katılmak istediğinizi söyleyin!

Immerse English'e katılmak istediğinizde , dersler neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak yapılacaktır.

Anadili öğretmenlerimiz size uyacak dersler oluşturacak ve yardıma ihtiyacınız olan şey üzerinde pratik yapacak. İster sadece sohbet etmek isteyin, ister İngilizcenin yönlerini geliştirmek isteyin veya belirli bir konuya odaklanmak istiyorsanız - size yardımcı olabiliriz. Eğitmenlerimiz CELTA yeterliliğine sahiptir ve özel oturumlarda ve gruplar halinde çevrimiçi öğretim deneyimine sahiptir. Emin ellerde olacaksınız ve deneyiminizden hayal kırıklığına uğramayacaksınız.


Bize yardımcı olmak için, eğitmeninize belirli bir ders türü talep eden bir mesaj yazabilirsiniz. Değilse, eğitmeninizin ne olursa olsun planladığı bir şey olacaktır.
Ya dersime katılamazsam?


Dersinizi başlama saatinden 6 saat öncesine kadar iptal edebilir ve dersi size uygun olan herhangi bir uygun zamana yeniden planlayabilirsiniz. Ancak, o süre içinde iptal ederseniz, maalesef dersi kaçıracaksınız.
Ya öğretmenim derse katılamazsa?


Eğitmeniniz hastaysa veya öngörülemeyen durumlar nedeniyle derse gelmezse önceden bilgilendirileceksiniz. Ayrıca, başka bir zamanda size uygun bir ders sunulacak veya bu ders için para iadesi alacaksınız.

İmmerse Buluşmalar

"İmmerse English" buluşmaları ne sıklıkla?


Gelecekte yılda 5 sefer kadar buluşmayı planlıyoruz, ancak şimdilik 2021 yılında mevcut pandeminin durumuna bağlı olarak 2 veya 3 buluşma olacağını umuyoruz. Tüm tarihler gelecekte onaylanacak ve bilgilendirileceksiniz.
Buluşmalar nasıl oluyor?


Immerse English, tüm tarihleri ve yerleri ayarlayacak ve size ne olacağına dair bir güzergah verecektir. İlgileniyorsanız, konuşma forumuna davet edileceksiniz ve fikirlerinizi düzenleme ekibine sunabilirsiniz.

Kişisel Kabiliyet

İngilizcem Immerse English'e katılmak için yeterince iyi mi?


Her seviyeden ve yetenekten İngilizce öğrencilerini ağırlıyoruz. Bir tanıtım dersinden sonra, size belirli sosyal dersleri almamanız konusunda rehberlik edeceğiz, ancak aynı zamanda özel dersler de alabileceksiniz.

Başka

IELTS le ilgili bana yardım edebilir misin?


Evet, öğretmenlerimiz sizi ister okuma, yazma, dinleme veya konuşma olsun, IELTS'in tüm yönlerine hazırlayabilirler. Puanınızı nasıl yükselteceğiniz konusunda size geri bildirimde bulunabiliriz ve deneyiminizi geliştirmek için sizinle (ideal olarak bire bir derste) sahte testler yapabiliriz.

Yazılı çalışmanızı bize gönderdiğiniz Özel öğretmen yardım da kullanabilirsiniz ve sizin için düzeltebilir / işaretleyebiliriz.
Özgeçmişimi / CV'mi düzeltebilir misin?


Evet, bu bir sorun değil. Size herhangi bir İmmerse Aylık Plan hakkında yazılı geri bildirim verebilir veya özgeçmişi / CV'yi bire bir derste konuşabiliriz.
Yaş sınırı nedir?


Sosyal dersler için tek yaş grubumuz 16+ (yetişkin). Özel dersler için öğretmenlerimiz her yaşta ders verebilirler.
Bana bir e-posta gönderdiğini söylüyor ama göremiyorum muyum?


Dersler veya planlar için ödeme yaptığınızda veya kaydolduktan sonra, bizden e-posta almalısınız.


E-posta almadıysanız, lütfen e-posta istemcinizdeki spam / önemsiz klasörlerinizi kontrol edin.


Gelecekte bunun olmasını önlemek için bizi güvenli gönderenler listenize ekleyin.
Immerse English benim için uygun mu ?


Aşağıdaki kategorilerden biri size benziyorsa katılmaktan çekinmeyin!

 • İngilizce becerinizi geliştirmek istiyorsunuz, ancak mevcut yaşam koşullarınız nedeniyle fırsatlara sahip değilsiniz (yani arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız veya aileniz düzenli olarak İngilizce konuşmuyorlar)
 • İş olanaklarınızı geliştirmek için İngilizce becerilerinizi geliştirmek istiyorsunuz
 • Yurtdışında eğitim almayı düşünüyorsunuz ve İngilizce becerinizi geliştirmek istiyorsunuz
 • Yakında bir IELTS sınavına gireceksiniz ve seviyenizi öğrenmek için ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yapmak istiyorsunuz
 • Her türlü yazılı İngilizce (e-postalar, kapak mektupları, CV'ler) konusunda yardım istiyorsunuz
 • İngilizce konuşmanızı gerektiren işlere başvuruyorsunuz
 • Bir iş görüşmesine kabul edildiniz ve İngilizce konuşmanız gerekiyor
 • İngilizce bir sunum yapmanız ve uzman tavsiyesi almanız gerekiyor
 • Seyahat etmek istiyorsun ve bu yüzden yolculuğunda kendini daha rahat hissetmen için tekrar İngilizceye alışman gerekiyor.
 • Farklı kültürlerden insanlarla tanışmak ve İngilizce konuşma pratiği yapmak istiyorsun
 • İngilizce öğrenmenin ilginç bir yolunu arıyorsunuz ve öğrenme sürecinde sıkılmak istemiyorsunuz
 • Anadili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce öğrenmenin ve pratik yaparak zamanınızı en üst düzeye çıkarmanın ekonomik bir yolunu istiyorsunuz.